HAKKIMDA

Ben Hilmi. Antalya’da yaşıyorum, web tasarım ve geliştirme konusunda uzmanım. KTMU Bilgisayar Mühendisliği ve AKU Internet ve BT Yönetimi Yüksek Lisans bölümlerinden mezun oldum. 20 seneden uzun süredir bilişim sektöründe tasarım ve yazılım geliştirme konularında sayısız proje ürettim. Türkiye’nin birçok şehrinde ve yurt dışında bulunan müşterilerime ve ajanslara uzman olarak düzenli web ve grafik tasarım, içerik ve yazılım geliştirme hizmeti vermekteyim. Sizinle Rusça, İngilizce, Almanca veya Türkçe iletişim kurabilirim.

Manas Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü ve AKÜ “Internet ve Bilişim Teknolojileri Yönetimi” Yüksek lisans mezunuyum. Bu site aslında öğrencilik döneminde açtığım turkkod.com isimli blogumun/forumun devamı niteliğinde. 2006 yılında askere giderken domain süresini uzatmadığım için alan adını maalesef kaptırdık. Bu domaini de uzun zamandır bekliyordum. Boşa düşer düşmez alarak kendi çalışmalarımı, yazılarımı burada toplamaya karar verdim.

İletişimCV’im

NELER YAPIYORUM?

Web Design

Kurumsal kimlik tasarımı, logo, banner,  kartvizit, baskıya girebilecek her ebatta görsel, sosyal medya tasarımları yapmaktayım.

Grafik Tasarım

WordPress, Joomla şablonları ve HTML, Php dillerinde web sayfa tasarımları yapmaktayım. Web sitesi ihtiyacınızı istediğiniz dillerde ve yapıda sunmaya hazırım.

SEO

Özgün içerik geliştirme, backlink ve SEO hizmetleri ile kurumunuz arama motorlarında ön sırada yer alsın.

Uygulama

Kişiye özel programlama hizmeti. Uzun bir süredir masaüstü, mobil programcılık ve veritabanı alanında ürün geliştirmekteyim.

IT Danışmanlığı

Ev kullanıcıları için özel çözümler: Günlük hayatta elektronik cihazları her yerde kullanıyorsunuz. Internetten bulaşabilecek bir virüs tüm arşivinizi silebilir. Bilişim güvenliği ve ağ hizmetleri ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal medya Yönetimi

Günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformlarında müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.


YORUMLAR

ERYA kuaför salonumuzun QR kodlu 3’e katlanır broşür tasarımımızı  hızlı ve 3 dilde hazırlayarak hızlı bir şekilde teslim aldık. teşekkürler..

Ercan Gökoğlan

Kurumsal kimliğimizin (logomuz, web sitemiz, broşürümüz ve kart vizitlerimiz) hazırlanmasında hızlı ve güzel bir iş çıkarttı teşekkürler. (Kocabaşoğlu Mühendislik)

Mekselina GÖK

YENİ TASARIM KARTVİZİM GELDİ ;HEMŞERİMİZ Hilmi Bilic’YE TEŞEKKURLER. (Başkan İnşaat)

İsmail Demir

Hocam eline sağlık çok güzel olmuş teşekkürler… İnci dekor

Mehmet Setirek

Sosyal medya yönetimimizi, web sitemizi hazırladı, yıllardır çalışırız. Teşekkürler, çalışmalarında başarılar. (İstanbulluoğlu)

Sıttık İlhan