29 Mart 2021

Tamamlanan projeler

Internet artık hayatımızın bir parçası. Artık ister istemez her şeyi arıyoruz, soruyoruz, araştırıyoruz. Arama motorları artık aramalar için yapay zeka ve yeni farklı algoritma kullanımına geçiyor.

HLMBLC web tasarım olarak hem SEO uyumlu hemde responsive sayfalar yapmaya devam ediyoruz. Web siteleri sahiplerine hayırlı olsun…

İşte son projelerimden bazıları:

Tuzla Uzman Halı Yıkama

Halı Yıkama türlerine göre çok farklılık gösteren bir alandır.  Yıkanış şekilleri ve yıkama esnasında kullanılan temizlik ürünleri farklılık gösterir. Tuzla Uzman Halı Yıkama Fabrikası, tamamen otomatik makinalardan oluşmak ile birlikte kesinlikle kanserojen içeren temizlik ürünleri kullanmaz! Sonradan pişman olmamak için halılarınızı profesyonel ellere teslim etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bankoğlu Mobilya

30 yılı aşkın deneyimiyle yenilikçi, modern ve özgün tasarımlı mobilyaları Antalya’da müşterilerinin beğenisine sunan Serik’te Modern mobilya mağazası.

Her zaman kaliteye önem veren ve aynı zamanda garantili ürünler sunan bir firma. Oturma odası, yatak odası, misafir odası, tüm çeyizlik, çocuk odası, genç odası, mutfak, yazlık türü oturma grupları vb. birçok çeşit ürün grubu vardır.  3 kattan oluşan ve toplam 4000 metrekare alana sahip teşhir salonuyla bölgenin en büyük mobilya mağazalarından biridir.
Müşterileri Serik merkez ve köyleri ile birlikte, çoğu Manavgat’tan, Alanya ve Antalya’dan oluşmaktadır. Firma kurulduğu günden bu yana Alanya’dan Antalya’ya kadar kapsayan bir müşteri portföy oluşturdu. Bütün müşterilerini yeni yerlerini ve çeşitlerini görmeleri için mağazaya davet ediyorlar.
Serik Sowex 
Doğal, anti bakteriyel ürün sınıflandırması, yanmazlığı, ısı ve ses izolasyonu sağlaması Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra Tüm Dünyada kabul gören EURO LAB Laboratuvarlarında belgelendirilen doğal duvar kaplama ürünü.

Halen kullanılmakta olan boyalar ve duvar kağıtları çabuk yıpranır deforme olur. Bu nedenle birkaç yıl arayla zorunlu değişiklikler ve tadilatlar gerektirmektedir. Oysa Sowex 20 yıl boyunca özelliğini kaybetmez. Dolayısıyla sizi tekrarlanan duvar boyama, alçılama işlemlerinden  ve evlerinizde oluşan inşaat havası zahmetlerinden kurtarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir