Vova Ücretsiz ürün kampanyası

Vova Ücretsiz ürün kampanyası

Arkadaşım daha önce bedava ürün veren bir sitenin varlığından söz edip duruyordu. Tabii ki ilk duyduğumda inanmadım. Sitenin adını ver dediğimde Vova’yı duyunca şaşırdım. Çünkü Vova uzun zamandır Aliexpress’e rakip olmaya çalışıyordu. Fakat bugün kargolarının geldiğini görünce Hilmi Bilici .com olarak insanları bilgilendireyim dedim.

Değişik bir reklam stratejisi olmuş. Gerçek kullanıcılara ulaşmanın harika bir yolu; ya promosyon dağıtımı yada çekiliş ile hediye yollamaktır. Fakat burada her üye olan kişiye 1 ücretsiz ürün eğer sizin referansınız ile üye olan kişi sayısı artmışsa ( mesela 10, 20, 30 ) ona göre ürün yelpazesi değişiyor. Mesela aşağıda verdiğim linkte anlayacağınız gibi eğer sizin referansınız ile 100 kişi üye olup bilgilerini tamamlar ücretsizde olsa ilk alışverişini yaparsa Iphone Xs ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Vay be! 1500 Dolar değerindeki iPhone Xs’i ücretsiz edinin! Zaman kısıtlı! Gelin ve alın! 

Buradaki paylaşılan linklerle yeni üyelik oluşturduğunuzda size 1 tane ücretsiz ürün hakkı veriyor. Sonrasında siz de kendi bağlantınızı paylaşıp onunla diğer üyeler yeni hesap açtığında siz ve karşı taraf bedava ürün hakkı kazanıyorsunuz…

Ne olursa olsun sanal kart kullanmanızı tavsiye ederim. Bu arada ikinci ürünüm de kargoya verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takip